У Мінську та інших містах Білорусі почалися стихійні мітинги на підприємствах. Працівники протестують проти застосування насильства до демонстрантів, незаконних затримань та проти фальсифікації результатів виборів, пише «Інтерфакс».
У повідомленні зазначається про мітинги співробітників на підприємстві «Белмедпрепарати», на Мінському керамічному заводі близько 400 осіб вийшли з протестом: серед них начальники цехів та керівництво маркетингового відділу. Також на протест вийшли працівники Мінського автомобільного заводу.

Повідомляється про протести будівельників різних компаній. Телеграм-канал Nexta повідомляє, що працівники одного з найбільших будівельних підприємств країни МАПІД вийшли на вулицю перед заводом.

Декілька сотень працівників влаштували страйк на одному з найбільших в країні Білоруському автомобільному заводі. На ньому працюють понад 10 тисяч співробітників. До страйку приєдналися «Терразіт» та «Гродно-Азот».

Також повідомляється про низку акцій проти насильства, у яких беруть участь медики, працівники культури та релігійні організації. Після оголошення перших офіційних підсумків президентських виборів в Білорусі, з вечора 9 серпня в десятках міст проходять акції протесту, які супроводжуються зіткненнями з міліцією та затриманнями.
Що цьому передувало?
- За даними інтернет-обсерваторії NetBlocks, відключення інтернету на три дні в Білорусі коштувало країні понад 100 млн доларів.