У жовтні Мінцифри та оператори під’єднали до 4G 2497 населених пунктів. Внаслідок цього понад 300 тисяч українців у жовтні отримали 4G вперше, повідомив у Facebook віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«З липня 2020 року оператори розпочали поступове підключення областей України до 4G у діапазоні 900 МГц. +4,7 млн українців отримали доступ до 4G з липня по жовтень. 1,5 млн — вперше. Усього в Україні до 4G наразі підключено 20 506 населених пунктів, у жовтні — 2 497», — написав Михайло Федоров.
За його словами, вперше 4G з’явився у жовтні у 1146 містах та селах. До них додались Чернігівська, Полтавська, Сумська, Кропивницька та Миколаївська області. Також за три роки Мінцифри планує приєднати 95% українців до швидкісного мобільного інтернету.
Що цьому передувало?
- Мінцифри запустило інформаційний портал для ІТ-фрілансерів, фахівців і компаній, які хочуть переїхати в Україну, щоб працювати на час нестабільної ситуації в Білорусі.