Виконавчий директор НАК «Нафтогаз Україна» Юрій Вітренко завершує роботу в компанії, повідомив він у Facebook.
«Сьогодні мій останній день роботи в «Нафтогазі України». Я прийшов сюди у 2014 році, після Революції гідності. І всі ці роки робив все, щоб захищати нашу з вами гідність і відстоювати нашу енергетичну незалежність», — написав він.
Вітренко, «лишаючи в Нафтогазі великі напрацювання та гроші від Газпрому», побажав керівництву компанії та держави «достатньо компетентності та порядності використовувати їх на благо громадян України».
Що цьому передувало?
- 13 травня Юрій Вітренко заявив, що його посаду скорочують і через два місяці він піде у відставку.
- У «Нафтогазі», своєю чергою, пояснили скорочення посади Вітренка «оптимізацією внутрішньої організаційної структури, функціоналу та обов’язків між підрозділами».
«Сьогодні мій останній день роботи в «Нафтогазі України». Я прийшов сюди у 2014 році, після Революції гідності. І всі ці роки робив все, щоб захищати нашу з вами гідність і відстоювати нашу енергетичну незалежність», — написав він.